Stand

Nr. Team Wedstrijdverloop Wedstrijden Sets Punten
aantal voor–tegen voor–tegen
1 3-13-13-03-11-33-03-13-13-03-03-03-03-03-03-23-13-13-0 18 17—1 52—12 50
2 3-13-13-03-03-13-03-03-13-02-33-03-20-33-23-03-23-03-0 18 16—2 50—16 46
3 1-33-13-03-11-33-01-33-23-03-13-13-13-22-32-33-23-00-3 18 12—6 43—29 35
4 2-31-30-32-31-33-03-11-33-10-31-33-03-13-03-02-33-03-0 18 9—9 37—30 30
5 2-33-20-33-23-20-33-02-33-13-00-30-33-12-31-32-33-13-0 18 9—9 36—36 28
6 2-31-33-11-33-13-13-21-31-33-23-21-31-33-03-11-31-30-3 18 8—10 34—40 22
7 3-23-00-33-03-11-31-33-20-33-10-33-22-30-30-33-01-30-3 18 8—10 29—38 22
8 1-32-33-00-33-10-32-32-31-30-33-02-33-13-21-30-30-30-3 18 5—13 26—43 18
9 3-21-31-30-31-30-30-33-00-31-32-32-31-30-33-10-30-30-3 18 3—15 18—48 10
10 3-20-30-31-32-30-30-30-30-31-30-30-31-30-30-33-00-33-0 18 3—15 14—47 9
Er zijn in totaal 90 wedstrijden gespeeld.

Uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
za 12 okt 2019 Dros-Alterno — VC Sneek 3 2
za 12 okt 2019 Regio Zwolle Volleybal — Talentteam Papendal 2 3
za 12 okt 2019 Springendal Set-Up'65 — FAST 3 2
zo 13 okt 2019 Apollo 8 — Eurosped 1 3
zo 13 okt 2019 Peelpush — Sliedrecht Sport 1 3
di 15 okt 2019 Talentteam Papendal — Springendal Set-Up'65 0 3
wo 16 okt 2019 Dros-Alterno — Apollo 8 1 3
wo 16 okt 2019 FAST — Peelpush 3 2
wo 16 okt 2019 Eurosped — Regio Zwolle Volleybal 3 1
wo 16 okt 2019 VC Sneek — Sliedrecht Sport 1 3
za 19 okt 2019 Apollo 8 — VC Sneek 3 0
za 19 okt 2019 Regio Zwolle Volleybal — Dros-Alterno 3 1
za 19 okt 2019 Springendal Set-Up'65 — Eurosped 0 3
za 19 okt 2019 Sliedrecht Sport — FAST 3 0
zo 20 okt 2019 Peelpush — Talentteam Papendal 3 0
za 26 okt 2019 Dros-Alterno — Springendal Set-Up'65 0 3
za 26 okt 2019 Apollo 8 — Regio Zwolle Volleybal 3 1
za 26 okt 2019 Talentteam Papendal — Sliedrecht Sport 1 3
za 26 okt 2019 Eurosped — Peelpush 3 0
za 26 okt 2019 VC Sneek — FAST 2 3
Datum Wedstrijd Uitslag
za 2 nov 2019 Regio Zwolle Volleybal — VC Sneek 3 1
za 2 nov 2019 Springendal Set-Up'65 — Apollo 8 3 1
za 2 nov 2019 Peelpush — Dros-Alterno 3 1
za 2 nov 2019 Sliedrecht Sport — Eurosped 1 3
zo 3 nov 2019 FAST — Talentteam Papendal 3 2
za 9 nov 2019 Dros-Alterno — Sliedrecht Sport 0 3
za 9 nov 2019 Apollo 8 — Peelpush 3 0
za 9 nov 2019 Regio Zwolle Volleybal — Springendal Set-Up'65 3 1
zo 10 nov 2019 Eurosped — FAST 3 0
za 16 nov 2019 Springendal Set-Up'65 — VC Sneek 1 3
za 16 nov 2019 Sliedrecht Sport — Apollo 8 3 1
za 16 nov 2019 Talentteam Papendal — Eurosped 0 3
zo 17 nov 2019 Peelpush — Regio Zwolle Volleybal 2 3
zo 17 nov 2019 FAST — Dros-Alterno 3 0
za 30 nov 2019 Dros-Alterno — Talentteam Papendal 3 0
za 30 nov 2019 Regio Zwolle Volleybal — Sliedrecht Sport 1 3
za 30 nov 2019 Springendal Set-Up'65 — Peelpush 3 2
za 30 nov 2019 VC Sneek — Eurosped 1 3
za 9 nov 2019 Talentteam Papendal — VC Sneek 0 3
Datum Wedstrijd Uitslag
zo 1 dec 2019 Apollo 8 — FAST 3 2
za 7 dec 2019 Sliedrecht Sport — Springendal Set-Up'65 3 0
za 7 dec 2019 Talentteam Papendal — Apollo 8 0 3
za 7 dec 2019 Eurosped — Dros-Alterno 3 0
zo 8 dec 2019 Peelpush — VC Sneek 1 3
zo 8 dec 2019 FAST — Regio Zwolle Volleybal 3 1
wo 11 dec 2019 Apollo 8 — Dros-Alterno 3 1
do 12 dec 2019 Regio Zwolle Volleybal — Eurosped 3 2
wo 11 dec 2019 Springendal Set-Up'65 — Talentteam Papendal 3 1
wo 11 dec 2019 Peelpush — FAST 0 3
wo 11 dec 2019 Sliedrecht Sport — VC Sneek 3 0
za 14 dec 2019 Dros-Alterno — Regio Zwolle Volleybal 2 3
za 14 dec 2019 VC Sneek — Apollo 8 1 3
zo 15 dec 2019 FAST — Sliedrecht Sport 0 3
zo 15 dec 2019 Talentteam Papendal — Peelpush 0 3
zo 15 dec 2019 Eurosped — Springendal Set-Up'65 3 0
Datum Wedstrijd Uitslag
zo 12 jan 2020 VC Sneek — Talentteam Papendal 3 0
za 4 jan 2020 Regio Zwolle Volleybal — Apollo 8 1 3
za 4 jan 2020 Sliedrecht Sport — Talentteam Papendal 3 0
wo 22 jan 2020 Springendal Set-Up'65 — Dros-Alterno 3 2
zo 5 jan 2020 Peelpush — Eurosped 2 3
zo 5 jan 2020 FAST — VC Sneek 0 3
wo 29 jan 2020 Dros-Alterno — Peelpush 1 3
wo 8 jan 2020 Eurosped — Sliedrecht Sport 0 3
wo 8 jan 2020 VC Sneek — Regio Zwolle Volleybal 3 1
do 9 jan 2020 Apollo 8 — Springendal Set-Up'65 3 2
za 11 jan 2020 Springendal Set-Up'65 — Regio Zwolle Volleybal 0 3
za 11 jan 2020 Sliedrecht Sport — Dros-Alterno 3 0
zo 12 jan 2020 Peelpush — Apollo 8 3 2
zo 12 jan 2020 FAST — Eurosped 2 3
za 18 jan 2020 Dros-Alterno — FAST 3 1
za 18 jan 2020 Regio Zwolle Volleybal — Peelpush 3 1
za 18 jan 2020 VC Sneek — Springendal Set-Up'65 3 0
zo 19 jan 2020 Apollo 8 — Sliedrecht Sport 2 3
zo 19 jan 2020 Eurosped — Talentteam Papendal 3 0
za 25 jan 2020 Sliedrecht Sport — Regio Zwolle Volleybal 3 1
za 25 jan 2020 Eurosped — VC Sneek 3 2
zo 26 jan 2020 Peelpush — Springendal Set-Up'65 0 3
zo 26 jan 2020 FAST — Apollo 8 2 3
zo 26 jan 2020 Talentteam Papendal — Dros-Alterno 3 0
Datum Wedstrijd Uitslag
wo 5 feb 2020 Talentteam Papendal — FAST 1 3
za 1 feb 2020 Dros-Alterno — Eurosped 0 3
za 1 feb 2020 Apollo 8 — Talentteam Papendal 3 0
za 1 feb 2020 Regio Zwolle Volleybal — FAST 1 3
za 1 feb 2020 Springendal Set-Up'65 — Sliedrecht Sport 1 3
za 1 feb 2020 VC Sneek — Peelpush 3 0
za 8 feb 2020 Sliedrecht Sport — Peelpush 3 0
za 8 feb 2020 Talentteam Papendal — Regio Zwolle Volleybal 3 0
za 8 feb 2020 VC Sneek — Dros-Alterno 3 0
zo 9 feb 2020 FAST — Springendal Set-Up'65 3 0
zo 9 feb 2020 Eurosped — Apollo 8 3 0

Programma

Er zijn geen wedstrijden in deze competitie gepland.